Aktualności

Open Eyes Economy Summit - podsumowanie

22 listopada 2023
Za nami 8. edycja Kongresu Open Eyes Economy Summit, w którym z przyjemnością wzięliśmy udział zarówno jako słuchacze i słuchaczki, jak i mówcy oraz mówczynie. W tym wyjątkowym wydarzeniu wzięło udział niemal 4000 osób, z czego aż 300 prelegentów i prelegentek. 

21 i 22 listopada to był dla nas bardzo rozwijający czas. Wzięliśmy udział w wielu ciekawych debatach, mogąc porozmawiać o ekonomii wartości, wiarygodności ekonomicznej, klimacie, równości i nowoczesnych technologiach. W tym roku tematem przewodnim była energia społeczna, czemu dowiódł udział pracowników i pracowniczek UEK. Rektor uczelni, prof. dr. hab. Stanisław Mazur, wziął udział w debacie „Jak Państwa Europy Środkowej mogą zmieniać Unię Europejską” oraz w rozmowie „Nowe globalne megatrendy. Edukacja Przyszłości”.

Podczas wydarzenia OEES miało również miejsce niezwykle ważne dla nas wydarzenie – podpisanie „Paktu o Przestrzeni w Krakowie”, który jest inicjatywą społeczną we współtworzeniu przestrzeni miejskiej. 

Dziękujemy wszystkim członkom i członkiniom naszego Stowarzyszenia, a także jego sympatykom i sympatyczkom nie tylko za udział, ale także wartościowe i rozwijające wystąpienia.

 

 

Przejdź do serwisu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Newsletter

Bądź na bieżąco i dopisz się do naszej listy mailingowej.

Chcesz się z nami skontaktować? Wypełnij formularz, zadzwoń lub po prostu przyjdź. Zapraszamy.

Masz pomysł na lepszy Kraków?

Napisz do nas. Pomożemy!