Zarząd

Stowarzyszenie to sposób na działanie dziś, na obecnym etapie rozwoju metropolii, ale też wyraz niezgody na bylejakość i przypadkowość. To sposób na wykorzystywanie szans. To wreszcie łączenie energii wielu ośrodków, środowisk, instytucji i wszystkich aktywnych Krakowian.

Katarzyna Baran

Doktorantka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Zainteresowania miastem łączy z działalnością naukową i dydaktyczną. Uczestniczy w pracach badawczych prowadzonych w Katedrze Polityk Publicznych tej Uczelni.

Jej działalność naukowa koncentruje się wokół problematyki instytucjonalnych uwarunkowań ewolucji modeli zarządzania publicznego, nowej ekonomii instytucjonalnej oraz przywództwa publicznego. Ukończone specjalności to Zarządzanie Projektami Publicznymi i Menedżer Miasta. Angażuje się w projekty społeczne, ekologiczne, charytatywne i przedsięwzięcia ze sfery kultury. Stowarzyszenie Lepszy Kraków jest dla niej miejscem, które pozwala lepiej rozumieć miasto, szukać dla niego lepszych rozwiązań i skutecznie wprowadzać je w życie.

Tomasz Wojtas

Absolwent kierunku Gospodarka i Administracja Publiczna na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Jest wiceprezesem Zarządu Fundacji Gospodarki i Administracji Publicznej, w której pełni rolę Dyrektora międzynarodowego kongresu Open Eyes Economy Summit. 

Do 2015 roku Prezes Zarządu Agencji Artystycznej GAP, manager kultury oraz producent wydarzeń kulturalnych. Był producentem albumów muzycznych „Mów spokojniej” Włodka Pawlika i Adama Zagajewskiego; produkował spektakle teatralne: „Chopin bez fortepianu”, „Wszyscy byli odwróceni”, „Szapocznikow. Stan nieważkości” we współpracy z Michałem Zadarą; organizował koncerty, m.in. Motion Trio, Leszka Możdżera, Arianny Savall z formacją Hirundo Maris. 

Nie ma wolnych chwil. Podróże, rodzina, biegi. A teraz Kraków i organizacja prac stowarzyszenia jako jego prezes.

Daniel Bukalski

Kierownik Biura Sportu Akademickiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Prezes Zarządu Klubu Uczelnianego AZS UEK, Wiceprezes Zarządu ds. sportu AZS Kraków, członek Zarządu Głównego AZS.

 Od zawsze związany ze sportem i zdrowym stylem życia. Pracując na uczelni poszukuje rozwiązań, aby stworzyć studentom jak najlepsze warunki do pogodzenia nauki z pasją do sportu. Na co dzień łączy swoje obowiązki zawodowe z zamiłowaniem do futsalu występując w drużynie AZS UEK oraz pełniąc w niej rolę również drugiego trenera. Uzależniony od zwycięstw, realizujący postawione sobie cele i zawsze pozytywnie nastawiony. Będąc członkiem Stowarzyszenia Lepszy Kraków jego cechy osobowości w połączeniu z miłością do sportu otwierają drogę do poszerzania i promowania kultury fizycznej pośród wszystkich mieszkańców naszego miasta.

Przejdź do serwisu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Newsletter

Bądź na bieżąco i dopisz się do naszej listy mailingowej.

Chcesz się z nami skontaktować? Wypełnij formularz, zadzwoń lub po prostu przyjdź. Zapraszamy.

Masz pomysł na lepszy Kraków?

Napisz do nas. Pomożemy!