Stowarzyszenie w mediach

Kandydat na prezydenta Krakowa: Metro jest niezbędne. Zima to pokazała

Onet.pl

– Proszę sobie pomyśleć o komforcie podróżowania po mieście na początku grudnia, zasypanych śniegiem ulicach i chodnikach, rekordowych opóźnieniach komunikacji miejskiej, ogromnych korkach, smogu, frustracji mieszkańców... – mówi w rozmowie z Głosem24 prof. Stanisław Mazur, rektor UEK-u, założyciel Stowarzyszenia Lepszy Kraków, kandydat na Prezydenta Miasta Krakowa, który wskazuje na potrzebę budowy miejskiego metra.

Więcej

Dlaczego mieszkania w Krakowie są tak drogie? Winni są… wszyscy?

Love Kraków

W Krakowie deficyt mieszkań sięga – według różnych szacunków od 60 tysięcy do nawet 100 tysięcy. Ten stan w najbliższym czasie nie poprawi się, wręcz przeciwnie. Co można zrobić w tej sytuacji?

Więcej

Rektor UEK prezydentem Krakowa? Studenci nie mają złudzeń [AUDIO]

LoveKraków.pl

17 listopada (w piątek) swój start w wyborach na prezydenta Krakowa, które odbędą się wiosną przyszłego roku, ogłosił rektor Uniwersytetu Ekonomicznego, dr hab. Stanisław Mazur.

Więcej

Mieszkania w Krakowie: Droga do Lepszej? Współpracy. Dziś debata

LoveKraków.pl

We wtorek w budynku Herbewo przy ul. Lubelskiej eksperci porozmawiają o wyzwaniach, jakie stoją przed krakowskim rynkiem mieszkaniowym.

Więcej

Prof. Stanisław Mazur: Nie wezmę udziału w wyborach na rektora UEK, wystartuję w wyborach na prezydenta Krakowa

Prof. Stanisław Mazur, rektor Uniwersytetu Ekonomicznego, potwierdza start w wyborach prezydenckich w Krakowie i jednocześnie rezygnację z walki o kolejną kadencję rektora tej krakowskiej uczelni.

Więcej

Karuzela wyborcza w Krakowie ruszyła. Są pierwsi kandydaci, PiS liczy na "rozproszenie"

Dopiero w poniedziałek sprawujący urząd prezydenta Krakowa od 21 lat Jacek Majchrowski ogłosi, czy wystartuje w przyszłorocznych wyborach samorządowych.

Więcej

Prof. Stanisław Mazur deklaruje start w wyborach. Chce zostać prezydentem Krakowa

Interia

- Będę ubiegać się o prezydenturę Krakowa - deklaruje rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie prof. Stanisław Mazur, który w Interii Biznes ogłasza start w wyborach samorządowych.

Więcej

W Krakowie ruszyła kampania prezydencka. Jest pierwszy oficjalny kandydat

Wyborcza

Do wyścigu w wyborach samorządowych jako pierwszy stanął rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie prof. Stanisław Mazur. Obecny prezydent prof. Jacek Majchrowski na 20 listopada zapowiedział ogłoszenie swojej decyzji, czy będzie ubiegał się ponownie o urząd, czy też przejdzie na zasłużoną emeryturę.

Więcej

Obecne wyzwania dla wdrażania innowacji w miejskiej polityce transportowej

LoveKraków.pl

Obecnie kwestia zapewnienia sprawnego funkcjonowania miejskiego systemu transportowego stała się jednym z bardziej drażliwych tematów w lokalnej debacie publicznej.

Więcej
Przejdź do serwisu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Newsletter

Bądź na bieżąco i dopisz się do naszej listy mailingowej.

Chcesz się z nami skontaktować? Wypełnij formularz, zadzwoń lub po prostu przyjdź. Zapraszamy.

Masz pomysł na lepszy Kraków?

Napisz do nas. Pomożemy!