Aktualności

Apel do prof. Stanisława Mazura, Rektora UEK o kandydowanie na urząd Prezydenta Miasta Krakowa

15 listopada 2023
Prezentujemy Państwu apel do profesora Stanisława Mazura, inicjatora naszego Stowarzyszenia, o start w nadchodzących wyborach prezydenckich w Krakowie.

My jako Zarząd Stowarzyszenia, cieszymy się, że tak różne i ważne środowiska dostrzegają pracę stowarzyszenia Lepszy Kraków. Kilkadziesiąt osób zobaczyło w liderze stowarzyszenia przyszłego prezydenta Krakowa. Dziękujemy! 

Dużo się dzieje w polityce, dużo dzieje się w mieście i w stowarzyszeniu. A Kraków można zmieniać na lepszy różnymi sposobami – prof. Stanisław Mazur zapewnił nas, że rozważy je wszystkie.

W wiadomości skierowanej do stowarzyszenia Lepszy Kraków od byłego Radnego i Wiceprezydenta Miasta Krakowa, Krzysztofa Görlicha, do której załączony został apel czytamy, że „Nie chcemy czekać, aż nazwiska podpowiedzą nam partie czy urzędujący prezydent. Chcemy mieć prawdziwie ‘obywatelskich’ kandydatów, o których wiemy, że są głęboko zainteresowani sprawami Krakowa. Panie Rektorze, znamy Pana zaangażowanie, ale wygląda na to, że Kraków potrzebuje Pana także w innej, bardzo ważnej roli.”

Poniżej znajduje się pełna treść apelu wraz z listą popierających go osób.

Zarząd Stowarzyszenia Lepszy Kraków

Przejdź do serwisu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Newsletter

Bądź na bieżąco i dopisz się do naszej listy mailingowej.

Chcesz się z nami skontaktować? Wypełnij formularz, zadzwoń lub po prostu przyjdź. Zapraszamy.

Masz pomysł na lepszy Kraków?

Napisz do nas. Pomożemy!