Daniel Bukalski

Kierownik Biura Sportu Akademickiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Prezes Zarządu Klubu Uczelnianego AZS UEK, Wiceprezes Zarządu ds. sportu AZS Kraków, członek Zarządu Głównego AZS.

Od zawsze związany ze sportem i zdrowym stylem życia. Pracując na uczelni poszukuje rozwiązań, aby stworzyć studentom jak najlepsze warunki do pogodzenia nauki z pasją do sportu. Na co dzień łączy swoje obowiązki zawodowe z zamiłowaniem do futsalu występując w drużynie AZS UEK oraz pełniąc w niej rolę również drugiego trenera. Uzależniony od zwycięstw, realizujący postawione sobie cele i zawsze pozytywnie nastawiony.

Będąc członkiem Stowarzyszenia Lepszy Kraków jego cechy osobowości w połączeniu z miłością do sportu otwierają drogę do poszerzania i promowania kultury fizycznej pośród wszystkich mieszkańców naszego miasta.

Przejdź do serwisu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Newsletter

Bądź na bieżąco i dopisz się do naszej listy mailingowej.

Chcesz się z nami skontaktować? Wypełnij formularz, zadzwoń lub po prostu przyjdź. Zapraszamy.

Masz pomysł na lepszy Kraków?

Napisz do nas. Pomożemy!