Kamil Kłosowski

Radny Rady Miejskiej w Gminie Krzeszowice

Kamil Kłosowski – Radny Rady Miejskiej w Gminie Krzeszowice, pedagog, działacz społeczny, samorządowiec, sportowiec.

Urodził się 14 września 1995 roku w Krakowie. Skończył studia magisterskie wychowania fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz studia podyplomowe z Zarządzania w Administracji Publicznej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W latach 2018-2024 został wybrany do Rady Miejskiej Gminy Krzeszowice, gdzie pracował w Komisji Edukacji oraz Komisji Kultury, Sportu, Promocji i Turystyki. W 2024 roku ponownie wybrany do Rady Miejskiej w Krzeszowicach, gdzie realizuje się jako Przewodniczący Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, a także członek Komisji Rozwoju i Infrastruktury.

Od zawsze związany ze sportem, bowiem w 2013 roku został Mistrzem Polski w Karate, a następnie został powołany do Kadry Narodowej Rzeczypospolitej Polskiej, gdzie zdobył tytuł Wicemistrza Europy. Rok później w 2014 został Wicemistrzem Polski w futsalu, gdzie zdobył tytuł najlepszego bramkarza w Polsce (U-18).

Był inicjatorem projektu „Raj w Dolinie Racławki”, który w 2016 roku wygrał w pierwszej edycji Budżetu
Obywatelskiego województwa Małopolskiego.

W 2019 roku został liderem ruchu społecznego „Rzetelna Gmina Krzeszowice”, który informuje mieszkańców o działaniach włodarzy gminy, budując transparenty obraz obywatelskiego samorządu.

Przejdź do serwisu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Newsletter

Bądź na bieżąco i dopisz się do naszej listy mailingowej.

Chcesz się z nami skontaktować? Wypełnij formularz, zadzwoń lub po prostu przyjdź. Zapraszamy.

Masz pomysł na lepszy Kraków?

Napisz do nas. Pomożemy!